Gradonačelnik

Damir Lneniček, univ. spec. oec.
043/331-241
damir.lnenicek@daruvar.hr
gradonacelnik@daruvar.hr
daruvar@daruvar.hr

Zamjenici gradonačelnika

Vanda Cegledi, prof.
043/331-241
vanda.cegledi@daruvar.hr
daruvar@daruvar.hr

Marcel Medak, univ.spec.oec.
043/331-241
marcel.medak@daruvar.hr
daruvar@daruvar.hr

Zamjenik gradonačelnika za češku nacionalnu manjinu

Vladimir Bilek – saborski zastupnik za češku i slovačku nacionalnu manjinu i zamjenik gradonačelnika za češku nacionalnu manjinu
043/331-029
vladimir.bilek@sabor.hr

 

Upravni odjel za opće, pravne, imovinsko-pravne poslove, društvene djelatnosti

Olga Šimon-Danek, mag. iur. – pročelnica Upravnog odjela za opće, pravne, imovinsko-pravne poslove, društvene djelatnosti
043/633-321
olga.simon@daruvar.hr

Ivana Milek Husak, mag. iur. – savjetnica za pravne poslove
043/633-323
ivana.milek@daruvar.hr

Danijela Havranek, mag. polit. – viša stručna suradnica za društvene djelatnosti
043/633-323
danijela.havranek@daruvar.hr

Saša Selihar, bacc. ing. comp.  – viši referent za informatičke poslove
sasa.selihar@daruvar.hr

Andrijana Moulis – administrativna tajnica
043/331-241
043/331-622
daruvar@daruvar.hr

Milada Sofka – referentica za administrativne poslove
043/633-325
milada.sofka@daruvar.hr

Zvonimir Karnik – ekonom – vozač
043/633-325
zvonimir.karnik@daruvar.hr

 

Upravni odjel za gospodarstvo, graditeljstvo, prostorno uređenje i komunalne djelatnosti

Ratko Vuković, univ. spec. oec. – pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo, graditeljstvo, prostorno uređenje i komunalne djelatnosti
043/331-408
gospodarstvo@daruvar.hr

Borivoj Vujić, dipl. iur. – viši savjetnik za graditeljstvo
043/633-324
borivoj.vujic@daruvar.hr

Ivana Jurić, mag. oec. – savjetnica za poduzetništvo
043/633-322
ivana.juric@daruvar.hr

Tea Mik, mag. geogr. – viša stručna suradnica za komunalne poslove
043/331-144
tea.mik@daruvar.hr

Vedran Los – referent za komunalno i poljoprivredno redarstvo
043/633-324
komunalni.redar@daruvar.hr

Aleksandra Sabo Budimlija – referentica naplate parkiranja
043/331-144
parking@daruvar.hr

Krunoslav Langer – prometni redar
043/331-144
parking@daruvar.hr

Velimir Los – prometni redar
043/331-144
parking@daruvar.hr

Dinko Petrinić – kontrolor naplate parkiranja
043/331-144
parking@daruvar.hr

Saša Šimek – kontrolor naplate parkiranja
043/331-144
parking@daruvar.h

 

Upravni odjel za financije i proračun

Milena Šimić, mag. oec. – pročelnica Upravnog odjela za financije i proračun
043/331-297
proracun@daruvar.hr

Sandra Vaclavek, mag. oec. – savjetnica za financijske poslove
043/633-322
sandra.vaclavek@daruvar.hr

Vesna Rohlik – referentica za obračun plaća i knjiženje
043/633-320
proracun@daruvar.hr

Željka Opačić – referentica za obračun plaća i knjiženje
043/633-320
zeljka.opacic@daruvar.hr

Vera Ljutak – referentica naplate gradskih prihoda
043/333-665
komunalna.naknada@daruvar.hr

Ivanka Žavcar – referentica za obračun plaća i knjiženje
043/633-320
komunalna.naknada@daruvar.hr