Ime i prezime Funkcija Trajanje mandata
Tomislav Štefanović povjerenik Vlade RH 29. 8. 1991. – 17. 6. 1993.
Ivan Cegledi gradonačelnik 27. 4. 1993. – 15. 5. 1997.
Ivan Raos gradonačelnik 15. 5. 1997. – 1. 7. 2001.
Zvonko Cegledi gradonačelnik 1. 7. 2001. – 4. 6. 2009.
Dalibor Rohlik gradonačelnik 4. 6. 2009. – 26. 1. 2017.
Snježana Hopp povjerenica Vlade RH 26. 1. 2017. – 8. 6. 2017.
Damir Lneniček gradonačelnik 9. 6. 2017. – U TIJEKU