Search

Ustroj gradske uprave

Gradonačelnik

Damir Lneniček

📞 043/331-241

✉️ damir.lnenicek@daruvar.hr
✉️ gradonacelnik@daruvar.hr

✉️ daruvar@daruvar.hr

Zamjenici gradonačelnika

Vanda Cegledi, prof.

📞 043/331-241

✉️ vanda.cegledi@daruvar.hr
✉️ daruvar@daruvar.hr

Zamjenik gradonačelnika za češku nacionalnu manjinu

Vladimir Bilek – saborski zastupnik za češku i slovačku nacionalnu manjinu i zamjenik gradonačelnika za češku nacionalnu manjinu

📞 043/331-029
✉️ vladimir.bilek@sabor.hr

Upravni odjel za opće, pravne, imovinsko-pravne poslove i društvene djelatnosti

Olga Šimon-Danek, univ. mag. iur. – pročelnica Upravnog odjela za opće, pravne, imovinsko-pravne poslove, društvene djelatnosti

📞 043/633-321    ✉️
olga.simon@daruvar.hr


Ivana Milek Husak, mag. iur. – viša savjetnica za pravne poslove

📞 043/633-323    ✉️ ivana.milek@daruvar.hr


Lara Sudar, mag. iur. – viša stručna suradnica za pravne poslove

📞 043/633-325
    ✉️ lara.sudar@daruvar.hr


Danijela Los, mag. polit. – viša savjetnica za društvene djelatnosti

📞043/633-323   
✉️  danijela.los@daruvar.hr

Saša Selihar, bacc. ing. comp.  – stručni suradnik za informatičke poslove

📞 043/331-241    ✉️ sasa.selihar@daruvar.hr


Anita Radonić, bacc. admin. publ.  – stručna suradnica za upravne poslove

📞 043/633-325    ✉️ anita.idzanovic@daruvar.hr


Andrijana Moulis – administrativna tajnica gradonačelnika

📞 043/331-241    📞
043/331-622     ✉️ daruvar@daruvar.hr


Ivona Đukić – referentica za administrativne poslove

📞043/633-325
  ✉️ ivona.dukic@daruvar.hr


Zvonimir Karnik – ekonom – vozač

📞 043/331-241     ✉️ zvonimir.karnik@daruvar.hr

Upravni odjel za gospodarstvo, graditeljstvo, prostorno uređenje i komunalne djelatnosti

Danica Cetin, mag. oec. – pročelnica Upravnog odjela za gospodarstvo, graditeljstvo, prostorno uređenje i komunalne djelatnosti

📞 091/3000-014
    ✉️ gospodarstvo@daruvar.hr


Boris Peranović, univ. mag. iur. – viši savjetnik za pravne poslove

📞 043/331-241     ✉️
boris.peranovic@daruvar.hr


Ivana Jurić Voborski, mag. oec. – viša savjetnica za gospodarstvo

📞 043/633-322
    ✉️ ivana.juric@daruvar.hr


Tea Mik, mag. geogr. – viša savjetnica za turizam i zaštitu okoliša

📞 043/331-144
    ✉️ tea.mik@daruvar.hr


David Alexander Župan, mag.ing.agr.– viši stručni suradnik za poljoprivredu i ruralni turizam

📞 043/331-144
    ✉️ david.zupan@daruvar.hr

Vedran Los – referent za komunalne djelatnosti

📞 043/633-324
    ✉️ vedran.los@daruvar.hr


Dejan Križ – referent za komunalno i poljoprivredno redarstvo

📞 043/633-324
    ✉️ dejan.kriz@daruvar.hr


Željko Bublić – referent za komunalno i poljoprivredno redarstvo

📞 043/633-324
    ✉️ zeljko.bublic@daruvar.hr


Krunoslav Langer – prometni redar

📞 043/633-324
    ✉️ parking@daruvar.hr


Velimir Los – prometni redar

📞 043/633-324
    ✉️ parking@daruvar.hr


Dina Pecek – referent za graditeljstvo

📞 043/331-144
    ✉️ dina.pecek@daruvar.hr

Upravni odjel za financije i proračun

Emina Šimek Kovačić, struč. spec. oec. – pročelnica Upravnog odjela za financije i proračun

📞 043/331-297
    ✉️ proracun@daruvar.hr


Sandra Vaclavek, mag. oec. – viša savjetnica za financije

📞 043/633-322
    ✉️ sandra.vaclavek@daruvar.hr


Izidora Delonga, univ. mag. oec. – viša savjetnica za financije

📞 043/633-320
    ✉️ izidora.delonga@daruvar.hr

Željka Opačić – referent za računovodstvene poslove, likvidator i blagajnik

📞 043/633-320
    ✉️ zeljka.opacic@daruvar.hr


Ivanka Žavcar – referent naplate gradskih prihoda

📞 043/333-665
    ✉️ komunalna.naknada@daruvar.hr


Aleksandra Sabo Budimlija – referent za računovodstvene i administrativne poslove

📞 043/333-665
    ✉️ aleksandra@daruvar.hr

Skip to content