Gradonačelnik

Damir Lneniček, univ. spec. oec.
043/331-241
damir.lnenicek@daruvar.hr
gradonacelnik@daruvar.hr
daruvar@daruvar.hr

Zamjenici gradonačelnika

Vanda Cegledi, prof.
043/331-241
vanda.cegledi@daruvar.hr
daruvar@daruvar.hr

Zamjenik gradonačelnika za češku nacionalnu manjinu

Vladimir Bilek – saborski zastupnik za češku i slovačku nacionalnu manjinu i zamjenik gradonačelnika za češku nacionalnu manjinu
043/331-029
vladimir.bilek@sabor.hr

 

Upravni odjel za opće, pravne, imovinsko-pravne poslove i društvene djelatnosti

Olga Šimon-Danek, mag. iur. – pročelnica Upravnog odjela za opće, pravne, imovinsko-pravne poslove, društvene djelatnosti
043/633-321
olga.simon@daruvar.hr

Ivana Milek Husak, mag. iur. – viša savjetnica za pravne poslove
043/633-323
ivana.milek@daruvar.hr

Lara Sudar, mag. iur. – viša stručna suradnica za pravne poslove
043/633-325
lara.sudar@daruvar.hr

Saša Šmidt, mag. iur. – viši stručni suradnik za pravne poslove
043/633-321
sasa.smidt@daruvar.hr

Danijela Los, mag. polit. – viša stručna suradnica za društvene djelatnosti
043/633-323
danijela.los@daruvar.hr

Saša Selihar, bacc. ing. comp.  – stručni suradnik za informatičke poslove
sasa.selihar@daruvar.hr

Anita Radonić, bacc. admin. publ.  – viša referentica za upravne poslove
043/633-325
anita.idzanovic@daruvar.hr

Andrijana Moulis – administrativna tajnica gradonačelnika
043/331-241
043/331-622
daruvar@daruvar.hr

Milada Sofka – referentica za administrativne poslove
043/633-325
milada.sofka@daruvar.hr

Zvonimir Karnik – ekonom – vozač
043/633-325
zvonimir.karnik@daruvar.hr

Upravni odjel za gospodarstvo, graditeljstvo, prostorno uređenje i komunalne djelatnosti

Danica Cetin, struč. spec. oec – pročelnica Upravnog odjela za gospodarstvo, graditeljstvo, prostorno uređenje i komunalne djelatnosti
091/3000-014
gospodarstvo@daruvar.hr

Ivana Jurić Voborski, mag. oec. – viša savjetnica za gospodarstvo
043/633-322
ivana.juric@daruvar.hr

Boris Peranović, mag. iur. – viši savjetnik za pravne poslove
043/331-241
boris.peranovic@daruvar.hr

Tea Mik, mag. geogr. – savjetnica za komunalne poslove i zaštitu okoliša
043/331-144
tea.mik@daruvar.hr

Sanjin Romozi – referent za graditeljstvo
043/331-144
sanjin.romozi@daruvar.hr

Vedran Los – referent za komunalne djelatnosti
043/633-324
vedran.los@daruvar.hr

Dejan Križ – referent za komunalno i poljoprivredno redarstvo
043/633-324
dejan.kriz@daruvar.hr

Željko Bublić – referent za komunalno i poljoprivredno redarstvo
043/633-324
zeljko.bublic@daruvar.hr

Maja Bilavčić – referentica za administrativne poslove
043/633-324
091/622-5033
maja.bilavcic@daruvar.hr

Krunoslav Langer – prometni redar
043/633-324
parking@daruvar.hr

Velimir Los – prometni redar
043/633-324
parking@daruvar.hr

Upravni odjel za financije i proračun

Milena Šimić, mag. oec. – pročelnica Upravnog odjela za financije i proračun
043/331-297
proracun@daruvar.hr

Sandra Vaclavek, mag. oec. – viša savjetnica za financije
043/633-322
sandra.vaclavek@daruvar.hr

Izidora Delonga, mag. oec. – viša savjetnica za financije
043/633-320
izidora.delonga@daruvar.hr

Emina Šimek Kovačić, struč. spec. oec. – viša savjetnica za financije
043/633-320
emina.simek@daruvar.hr

Željka Opačić – referent za računovodstvene poslove, likvidator i blagajnik
043/633-320
zeljka.opacic@daruvar.hr

Ivanka Žavcar – referent naplate gradskih prihoda
043/333-665
komunalna.naknada@daruvar.hr

Aleksandra Sabo Budimlija – referent za računovodstvene i administrativne poslove
043/333-665
aleksandra@daruvar.hr

Skip to content